作 者:A R Ahmed ;E J Yunis ;K Khatri 等
出 处:Proceedings of the National Academy of Sciences. 1990 ;87(19):7658-7662.doi:10.1073/pnas.87.19.7658
出 版 社:The National Academy of Sciences of the United States of America
文 章 ID:75180459
作 者:E. A. Elrifai ;H. E. Darwish ;A. R. Ahmed
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2011 ;2011.doi:10.1155/2011/752341
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864497
作 者:K W Wucherpfennig ;B Yu ;K Bhol 等
出 处:Proceedings of the National Academy of Sciences. 1995 ;92(25):11935-11939.doi:10.1073/pnas.92.25.11935
出 版 社:The National Academy of Sciences of the United States of America
文 章 ID:200549375
作 者:A R Ahmed ;R Wagner ;K Khatri 等
出 处:Proceedings of the National Academy of Sciences. 1991 ;88(11):5056-5060.doi:10.1073/pnas.88.11.5056
出 版 社:The National Academy of Sciences of the United States of America
文 章 ID:200599612
作 者:A R Ahmed ;S Foster ;M Zaltas 等
出 处:Proceedings of the National Academy of Sciences. 1991 ;88(24):11579-11582.doi:10.1073/pnas.88.24.11579
出 版 社:The National Academy of Sciences of the United States of America
文 章 ID:200600126