作 者:Fadhel A. Al-Musallam ;Vu Kim Tuan
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2001 ;25(11):727-743.doi:10.1155/S0161171201005154
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734723
作 者:Fadhel A. Al-Musallam ;Vu Kim Tuan
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2001 ;25(9):571-586.doi:10.1155/S0161171201005142
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734738
作 者:Fadhel A. Al-Musallam ;Vu Kim Tuan
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2001 ;25.doi:10.1155/S0161171201005154
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866056
作 者:Fadhel A. Al-Musallam ;Vu Kim Tuan
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2001 ;25.doi:10.1155/S0161171201005142
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866071