作 者:M. K. Aouf ;H. E. Darwish
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1996 ;19(2):403-406.doi:10.1155/S0161171296000555
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735382
作 者:E. A. Elrifai ;H. E. Darwish ;A. R. Ahmed
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2011 ;2011.doi:10.1155/2011/752341
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864497
作 者:M. K. Aouf ;H. E. Darwish
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1996 ;19.doi:10.1155/S0161171296000555
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866673
作 者:Gamal Shiha ;Reham Soliman ;Mohamed Elbasiony 等
出 处:Scientific Reports. 2019 ;9(1):1-8.doi:10.1038/s41598-019-49973-6
出 版 社:Springer Nature
文 章 ID:244236443
作 者:Gamal Shiha ;Reham Soliman ;Mohamed Elbasiony 等
出 处:Scientific Reports. 2021 ;11(1):4623.doi:10.1038/s41598-021-84066-3
出 版 社:Springer Nature
文 章 ID:259940700
作 者:K. Hammouda ;F. Khalifa ;H. Abdeltawab 等
出 处:Scientific Reports. 2020 ;10(1):1-15.doi:10.1038/s41598-020-64206-x
出 版 社:Springer Nature
文 章 ID:259926760