作 者:James E. Marengo ;David L. Farnsworth ;Lucas Stefanic
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2017 ;2017.doi:10.1155/2017/3571419
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:203662621
作 者:Anurag Agarwal ;Peter Bajorski ;David L. Farnsworth 等
出 处:Open Journal of Statistics. 2017 ;07(01):16-22.doi:10.4236/ojs.2017.71002
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:204068505
作 者:James E. Marengo ;David L. Farnsworth
出 处:Open Journal of Statistics. 2021 ;11(3):437-442.doi:10.4236/ojs.2021.113027
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:1033553387
作 者:James E. Marengo ;David L. Farnsworth
出 处:Open Journal of Statistics. 2022 ;12(1):82-97.doi:10.4236/ojs.2022.121006
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:1036821804