作 者:K. Arslan ;R. Ezentas ;C. Murathan 等
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005(22):3575-3586.doi:10.1155/IJMMS.2005.3575
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733263
作 者:K. Arslan ;R. Ezentas ;C. Murathan 等
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005.doi:10.1155/IJMMS.2005.3575
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864639
作 者:R. Ekiciler ;E. Aydeniz ;K. Arslan
出 处:Journal of Thermal Engineering. 2019 ;5(1):31-41.doi:10.18186/thermal.512999
出 版 社:Yildiz Technical University
文 章 ID:243736199
作 者:R. Ekiciler ;E. Aydeniz ;K. Arslan
出 处:Journal of Thermal Engineering. 2019 ;5(1):31-41.doi:10.18186/thermal.512999
出 版 社:Yildiz Technical University
文 章 ID:243033636