作 者:Keehwan Kim ;Sangdong Kim ;Sangsik Shin
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2004 ;2004(72):3965-3974.doi:10.1155/S0161171204204124
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733558
作 者:Kyujin Lee ;Keehwan Kim
出 处:International Journal of Software Engineering and Its Applications. 2014 ;8(3):269-278.doi:10.14257/ijseia.2014.8.3.25
出 版 社:SERSC
文 章 ID:144285820
作 者:Keehwan Kim ;Sangdong Kim ;Sangsik Shin
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2004 ;2004.doi:10.1155/S0161171204204124
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864921