作 者:C. Fetecau ;Sharat C. Prasad
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005(17):2677-2688.doi:10.1155/IJMMS.2005.2677
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733339
作 者:C. Fetecau ;Sharat C. Prasad
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005.doi:10.1155/IJMMS.2005.2677
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864715
作 者:C. Fetecau ;Sharat C. Prasad
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005(16):2677-2688.doi:10.1155/IJMMS.2005.2677
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:243692799